Projekt

Projekt ma na celu uświadomienie ludziom szeroko rozumianego biznesu, że doskonały wygląd, zdrowie, sylwetka, prezencja i samopoczucie jest elementem tzw. Marki Własnej. Każdy szanujący się manager pragnie być postrzegany jako profesjonalny i sprawczy. Negocjujemy w każdej minucie naszego życia. Badania naukowe udowadniają że osoby zadbane, wysportowane i pewne siebie postrzegamy o 22% jako bardziej profesjonalne, inteligentne i budzące większe zaufanie.

 

Główny przekaz projektu

Projekt Eksperci Ciała ma za zadanie pokazać, że zmiany są nieodłącznym elementem naszego życia oraz, że nasza zmiana na lepsze powinna być trwała, pełna i zdrowa. Ludzie biznesu często narzekają na brak czasu dla siebie i wszelkie pozytywne zmiany postrzegają jako wywrócenie ich życia do góry nogami. Czas jednak czy tego chcemy czy nie stoi w miejscu.

Projekt ma pokazać, że racjonalne podejście do procesu zmian daje możliwość wygospodarowania czasu na aspekty życia często traktowane po macoszemu a tak naprawdę leżące u podstaw naszego zdrowia i wysokiej samooceny. Często tym którzy mają najmniej czasu na dbałość o siebie życie pokazuje, że potrafi decydować za nich. Brak kondycji, złe samopoczucie, później choroba i szpital często są pierwszym momentem refleksji nad jakością naszego życia.

Założenia projektu idą także w kierunku szeroko rozumianej profilaktyki chorób cywilizacyjnych o które nie trudno przy siedzącym trybie pracy w stresującej atmosferze oraz przy żywieniu się kiepsko zbilansowanymi posiłkami spożywanymi w przerwach między spotkaniami podczas odpisywania na maile. Oczywiście manager jest oceniany też przez jego determinację i wpływ na własne życie, ale to przecież wiemy wszyscy…!

Organizatorzy projektu chcą pokazać współczesnego managera w nieco innej odsłonie. Jako człowieka który planuje swoje życie i zmiany w nim zachodzące w sposób świadomy i przemyślany. Spełnionego, zdrowego, wysportowanego, który emanuje przekazem – moje życie i mój wygląd są gwarancją mojej skuteczności w każdym obszarze.

 

Czas trwania projektu

Projekt Eksperci Ciała zakłada iż optymalnym okresem na przeprowadzenie niezbędnych przemian jest 100 dni podzielonych na 4 podokresy po 25 dni każdy kiedy to utrwalamy u Klienta różne pożądane zachowania.

 

Formularz zgłoszeniowy
[contact-form-7 id="34" title="Formularz zgłoszeniowy"]

Dane kontaktowe

Telefon kontaktowy: E-mail: Adres:


Zobacz Metamorfozy Metamorfozy Nasze Pakiety Sprawdź Pakiety